Ośrodek Wczasowy AURA

84-104 Jastrzębia Góra
ul. Bałtycka 15
tel. 58 674 80 47, 510 478 150
www.owaura.pl


Ośrodek Wczasowy AURA w Jastrzębiej Górze położony jest w spokojnej i malowniczej okolicy, oddalony od plaży 150m (niskie zejście), tuż przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym. Bliskość plaży i sąsiedztwo lasu sprawiają, że dzieci mają nieograniczone możliwości zabawy a dorośli spacerów.

Posiadamy 90 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz studiach 2 + 2 os.

Organizujemy turnusy wypoczynkowe dla rodzin a także turnusy zdrowotne z udziałem dietetyka i specjalisty od terapii ruchowej. Można więc u nas słodko poleniuchować lub poprawić kondycję i zadbać o zdrowie. Do dyspozycji gości mamy też saunę, salkę do fitness, tenis stołowy, bilard. Posiadamy też dużą salę wykładową (na ok. 80 osób) umożliwiającą organizację szkoleń, kursów oraz imprez okolicznościowych.

Stołówka na miejscu zapewnia smaczne, domowe posiłki (śniadanie, obiad, kolacja).

Nasz Ośrodek posiada wpis do rejestru Ośrodków, w których odbywać się mogą turnusy rehabilitacyjne dla osób z następującymi dysfunkcjami:
- narządu ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach,
- narządu słuchu, wzroku, z chorobami neurologicznymi,
- układu krążenia,
- alergią,
- cukrzycą,
- ze schorzeniami endokrynologicznymi i metabolicznymi,
- epilepsją i upośledzeniem umysłowym.
Posiadamy saunę, salę do ćwiczeń oraz gabinety wyposażone w sprzęt do rehabilitacji m.in. pole magnetyczne, laser, lampy SOLUX i BIOPTRON, ultradźwięki, inhalatory. Prowadzimy również rekreację na świeżym powietrzu przy użyciu specjalnych kijków do marszu (nordic walking).

Sympatyczna atmosfera oraz wyjątkowe położenie Ośrodka blisko plaży, przy Parku Nadmorskim sprawią, że wypoczynek będzie udany a poprawa stanu zdrowia skuteczna.

Wyświetleń: dzisiaj: 1 / w tym miesiącu: 146 / wszystkich: 23457 od 2015-12-21. Wizyty dzisiaj: 1

Polecamy

Domki nad morzem

domki nad morzem

Władysławowo noclegi

Władysławowo noclegi

Chłapowo noclegi

noclegi w Chłapowie